SPA

Gościniec pod Strzechą to nie tylko restauracja, pokoje i wesela. W naszym budynku w części hotelowej znajdą Państwo strefę SPA. Suwałki i ich malowniczy krajobraz zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu, z kolei nasze jacuzzi i sauny to doskonała propozycja na odprężenie po dniu pełnym wyzwań. Strefa dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich gości hotelowych w godzinach 16:00 – 21:00.

zdjeice slider strona główna 4
zdjspaslider
zdjeice slider strona główna 1
zdjsliderspa

Wanny z jacuzzi i sauna — idealny pomysł na wypoczynek w SPA dla dwojga

W strefie SPA mieści się nasza druga sauna, która świetnie sprawdzi się jako propozycja relaksu na zakończenie aktywnego dnia, łagodząc napięcie mięśni i redukując stres. W regeneracji i odpoczynku pomogą również nowoczesne wanny z jacuzzi i podświetleniem. Wokół nich znajdą Państwo strefę wypoczynkową z leżakami i wygodnymi kanapami. Dzięki klimatycznemu oświetleniu i starannie zaprojektowanym wnętrzom to idealna propozycja na SPA dla dwojga — Suwałki i nasz Gościniec będą wymarzonym miejscem do spędzenia wspólnie rocznicy lub świętowania innych ważnych okazji. Po godzinie 21:00 strefa zostaje zamknięta dla regularnych gości hotelowych — SPA dostępne jest wtedy wyłącznie dla gości przebywających w naszych apartamentach z bezpośrednim wyjściem na strefę.

Imprezy okolicznościowe w strefie SPA — świętuj z nami najważniejsze wydarzenia

W Gościńcu pod Strzechą umożliwiamy organizację zamkniętej imprezy okolicznościowej w strefie SPA. Tego typu miejsce to doskonała propozycja na wieczór panieński lub kawalerski, a także na świętowanie rocznic, urodzin, imienin, awansu czy wszystkich innych wydarzeń, które są dla Państwa ważne. W celu uzgodnienia terminu i szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 508 078 066. Zapraszamy do wyjątkowego odpoczynku w miejscowości Suwałki — SPA dla dwojga, zorganizowane zamknięte imprezy czy zapewnienie odprężenia po aktywnym dniu to udogodnienia, które znajdą Państwo w naszym Gościńcu.