Sala bankietowa

zdjweselna

W Gościńcu pod Strzechą znajdą Państwo dwie przestronne i starannie wyposażone sale bankietowe. Suwałki to idealne miejsce do organizacji wielu uroczystości: przyjęcia weselnego, rocznicy, komunii, chrzcin lub urodzin. Tym, co nas wyróżnia, jest lokalizacja — otoczenie lasów i jezior malowniczego Wigierskiego Parku Narodowego od razu po przybyciu wprowadza gości w atmosferę odprężenia i relaksu. To również ciekawe urozmaicenie przyjęć, szczególnie tych dwudniowych. Zaproszone osoby mogą wykorzystać pobyt w Gościńcu na wzięcie udziału w spływach kajakowych, wyprawach rowerowych czy długich spacerach nad brzegiem malowniczego jeziora. Zapraszamy do skorzystania z naszych sal bankietowych!

sliderbankiet1
sliderbankeit2

Przestronne sale bankietowe i pomoc w organizacji przyjęć okolicznościowych

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i dbałość o szczegóły sprawiają, że podczas planowania imprez okolicznościowych chętnie korzystają Państwo z pomocy naszych koordynatorów. W efekcie każda sala bankietowa w Suwałkach w Gościńcu zyskuje piękną oprawę i dekoracje spójne z tematyką przyjęcia. Dysponujemy dwiema salami bankietowymi: małą do 100 osób i dużą do 200 osób. Ich najważniejsze zalety to przede wszystkim:

  • komfort i przestrzeń,

  • starannie zaprojektowane wnętrza, spójne z klimatem regionu,

  • bezpośrednie połączenie z częścią hotelową i restauracyjną,

  • klimatyzacja w dużej sali,

  • catering specjalizujący się w obsłudze spotkań biznesowych i towarzyskich.

Goście przebywający w Gościńcu pod Strzechą zyskują również dostęp do strefy SPA, sauny oraz basenów. Oprócz tego podczas pobytu zachęcamy do poznania lokalnych atrakcji i pięknych krajobrazów. Dzięki temu połączą Państwo przyjęcie z weekendowym relaksem w hotelu w pobliżu Wigierskiego Parku Narodowego i Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Zachęcamy do kontaktu z naszymi koordynatorami i do rezerwacji terminu.

Zapytania ofertowe:

tel.: +48 87 563 00 43


tel. kom.: +48 508 078 066


biuro@gosciniec.suwalki.pl