Sauna i basen

W Gościńcu pod Strzechą zapraszamy naszych gości do skorzystania z wyjątkowego relaksu podczas kąpieli w saunie lub basenie. To wymarzony wypoczynek po dniu pełnym aktywności fizycznej. Ponadto odprężające kąpiele pomagają zapomnieć o codziennych troskach. Nasz hotel z basenem i sauną w Suwałkach zajmuje się również organizacją kameralnych imprez na świeżym powietrzu — nawet dla 25 osób.

gosciniec5

Nowoczesna sauna i basen, które zapewniają wakacyjny wypoczynek

Bania to odmiana sauny, która zapewnia niezwykłe doświadczenia podczas relaksu. Panujące w niej warunki oczyszczają ciało i duszę. Para wytwarzana poprzez oblewanie gorących kamieni wodą korzystnie jonizuje powietrze, co wspomaga odpoczynek psychiczny oraz fizyczny. Wysokie temperatury otwierają pory skóry, usuwają toksyny i zmiękczają naskórek, co zapewnia zarówno oczyszczenie, jak i pielęgnację cery. Co więcej, tego typu relaks ma wiele korzyści po wysiłku fizycznym, ponieważ pomaga w łagodzeniu napięć mięśni oraz bólów stawów. Nasza sauna w Suwałkach to idealna propozycja po wyprawie rowerowej, spływie kajakowym czy joggingu.

IMG 0866

Gościniec pod Strzechą — hotel z sauną i basenem w Suwałkach

Korzystanie z kompleksu wypoczynkowego to relaks połączony z dbaniem o zdrowie i samopoczucie. Dlatego Gościniec pod Strzechą to hotel z sauną, która jest czynna również zimą. W środku znajdą Państwo nowoczesne prysznice, toaletę, pokój relaksu oraz pokój biesiadny. Wnętrze zostało starannie zaprojektowane w taki sposób, aby sprzyjać odprężeniu, dlatego przeważają w nim naturalne materiały. Po odprężeniu w saunie zapraszamy na nasz basen w Suwałkach z drewnianym podestem i piękną zielenią wokół.

Kontakt:


tel.: +48 508 078 066


tel.: +48 87 563 00 43


biuro@gosciniec.suwalki.pl

Wypoczęty organizm to wypoczęty umysł, a Gościniec pod Strzechą zapewnia swoim gościom idealne warunki zarówno do odpoczynku fizycznego, jak i psychicznego. Podczas pobytu zachęcamy do relaksu w pojedynkę lub do zorganizowania wyjątkowego przyjęcia w naszej bani. Sauna mieści 12-15 osób, z kolei sam budynek z pokojem biesiadnym i basenem nawet 25. Przy zamkniętych imprezach okolicznościowych oferujemy pyszny catering z regionalną lub światową kuchnią. Jeśli poszukują Państwo takiego miejsca jak hotel z basenem na Mazurach, który pomoże w organizacji niezapomnianych przyjęć, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 508 078 066.