Konferencje i bankiety

Gościniec pod Strzechą to miejsce, w którym profesjonalizm i doświadczenie spotykają się z wyjątkową atmosferą. Nasi koordynatorzy pomagają w organizacji przyjęć okolicznościowych i spotkań biznesowych, które sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających gości. Dwie przestronne sale bankietowe pozwalają zarówno na prowadzenie pasjonujących rozmów, jak i na taniec na parkiecie, sala konferencyjna to idealne miejsce do szkoleń i rzeczowych prezentacji, natomiast sąsiedztwo Wigierskiego Parku Narodowego zapewnia przestrzeń do relaksu i aktywnego odpoczynku.

Przestronne sale bankietowe, które zachwycają wystrojem

Do dyspozycji naszych gości pozostają dwie sale bankietowe w Gościńcu w Suwałkach, które wyróżniają się przestronnością, stylem i funkcjonalnością. Ich wystrój nawiązuje do regionu Suwalszczyzny i okolicznych krajobrazów, dlatego w salach królują naturalne materiały. Z pomocą naszych koordynatorów z łatwością dopasują Państwo dekoracje do tematyki przyjęcia i własnego gustu. Sale bankietowe mają bezpośrednie połączenie z częścią hotelową i restauracyjną, dzięki czemu goście mogą wygodnie przemieszczać się po terenie hotelu. Zapewniamy zaangażowanie w realizację każdego projektu, a także dbałość o wszystkie szczegóły — tak, aby organizacja przyjęcia była dla Państwa przyjemnością.

Idealne miejsce

Sale bankietowe i konferencyjne w Gościńcu pod Strzechą będą idealnym wyborem na zorganizowanie uroczystości rodzinnych, przyjęć okolicznościowych, konferencji, szkoleń i kameralnych spotkań. Nasi koordynatorzy pomogą w realizacji każdego projektu.

Catering

Zapewniamy profesjonalny catering, który specjalizuje się w obsłudze spotkań biznesowych i przyjęć towarzyskich. Dbamy o to, aby wszystkie potrawy powstawały ze świeżych i lokalnych produktów, z kolei nasze przepisy zachwycają nawet najbardziej wymagających gości.

Obsługa techniczna

Podczas przyjęć i konferencji oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesny sprzęt, który gwarantuje świetne nagłośnienie i wysokiej jakości efekty wizualne. Nasza obsługa techniczna zadba o to, by cała instalacja spełniała Państwa wytyczne i wyróżniała się niezawodnym działaniem.

Sala konferencyjna

W Gościńcu pod Strzechą pomagamy w organizacji szkoleń biznesowych i profesjonalnych konferencji. Z naszych usług korzystają zarówno firmy z województwa podlaskiego, jak i z całej Polski. Zapewniamy niezbędne wyposażenie i wysokiej jakości catering. Ponadto sala konferencyjna wyróżnia się bardzo dobrą akustyką, która ułatwia wygłaszanie prezentacji. Zapraszamy do organizacji kilkudniowych konferencji połączonych z integracją i wypoczynkiem wśród malowniczych jezior i lasów Wigierskiego Parku Narodowego.

Sale bankietowe

Nasze sale bankietowe to połączenie komfortu, przestronności i wyjątkowego stylu, który wprowadza gości w odprężający nastrój. Doświadczeni koordynatorzy pomogą Państwu w zaplanowaniu i realizacji wielu uroczystości: rocznic, urodzin, wesela, komunii czy innych ważnych wydarzeń. Zapewniamy pyszny catering z potrawami charakterystycznymi dla kuchni Suwalszczyzny. W Gościńcu pod Strzechą w sąsiedztwie jezior i lasów zorganizują Państwo przyjęcie, które na długi czas pozostanie w pamięci zaproszonych gości.