Sala konferencyjna

Tym, co wyróżnia nasz hotel z salą konferencyjną, jest możliwość połączenia spotkań biznesowych z wypoczynkiem. Malownicze lasy i jeziora Wigierskiego Parku Narodowego to idealne miejsce na przerwę i relaks między panelami lub kolejnymi dniami szkolenia. Ponadto każda nasza sala konferencyjna w Suwałkach jest wyposażona w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu utrzymają Państwo najwyższy poziom prezentacji. Zapraszamy firmy i instytucje z województwa podlaskiego i całej Polski — zapytania ofertowe obsługujemy zarówno na miejscu, jak i poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Nowoczesne sale konferencyjne w Suwałkach — funkcjonalne wyposażenie i kompleksowa obsługa

W Gościńcu pod Strzechą zapewniamy możliwość rezerwacji sali konferencyjnej, która została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych spotkaniach biznesowych i nowoczesnych szkoleniach. Wnętrza są wyposażone w funkcjonalny sprzęt audiowizualny i komfortowe krzesła oraz stoły, które można ułożyć w sposób dostosowany do specyfiki danego wydarzenia. Oprócz tego nasz hotel na konferencje zapewnia dostęp do:

  • rzutnika i ekranu do prezentacji multimedialnych,

  • nagłośnienia,

  • szybkiego bezprzewodowego internetu,

  • flipchartu z przyborami.


Każda sala konferencyjna cechuje się bardzo dobrą akustyką, która ułatwia wygłaszanie prezentacji. W Gościńcu pod Strzechą oferujemy Państwu nie tylko starannie wyposażone wnętrza, ale również kompleksową obsługę wydarzeń. Nasi koordynatorzy pomogą w planowaniu i realizacji ważnych spotkań biznesowych, w tym w przygotowaniu cateringu dla gości. Z kolei po konferencji zachęcamy do zorganizowania integracji w naszych salach bankietowych lub w zewnętrznym kompleksie wypoczynkowym.

Zapytania ofertowe:

tel.: +48 87 563 00 43


tel. kom.: +48 508 078 066


biuro@gosciniec.suwalki.pl

zdjsliderkonferencyjna2
zdjsliderkonferencyjna1