Gościniec Pod Strzechą | 16-402 Suwałki | Krzywe 16B | Polska | +48 508 078 066

Konferencje i bankiety

Od głośnych imprez, spotkań biznesowych i specjalnych uroczystości, Gościniec pod Strzechą bezproblemowo łączy dogodne położenie oraz ekspertów od planowania i koordynacji wydarzeń. Każdy szczegół jest starannie dostosowywany do okazji aby usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów.

Sale bankietowe posiadają bezpośrednie połączenie z częścią hotelową i restauracyjną
tym samym zapewniając gościom komfortową komunikację.
Chętnie służymy pomocą i radą, z przyjemnością realizujemy pomysły naszych Klientów.
Zaangażowanie i troska o każdy szczegół przygotowania i przebiegu uroczystości, w połączeniu z miłą atmosferą w trakcie współpracy, to nasza największa zaleta.

IDEALNE MIEJSCE

Nasze sale to wyjątkowe pomieszczenia, idealne na uroczystości rodzinne, biznesowe, konferencje, szkolenia, a także kameralne spotkania

KATERING

Zapewniamy profesjonalny katering, specjalizujący się w kompleksowej obsłudze spotkań biznesowych i towarzyskich

OBSŁUGA TECHNICZNA

Zapewniamy Państwu obsługę techniczną, która dostarczy sprzęt i podłączy według Państwa wytycznych.

Sala konferencyjna

Zapraszamy serdecznie firmy oraz instytucje z woj. podlaskiego oraz całej Polski, które chciałby połączyć szkolenia biznesowe z wypoczynkiem wśród malowniczych jezior i lasów przy Wigierskim Parku Narodowym.

Czytaj więcej

Sale bankietowe

Nasze komfortowe, przestronne i stylowe sale bankietowe to idealne miejsce na organizację wspaniałych uroczystości. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i dbałość o szczegóły gwarantują, że ważne chwile zyskają najpiękniejszą oprawę. Będzie to niezapomniany czas zarówno dla Państwa, jak i zaproszonych gości.

Czytaj więcej