Gościniec Pod Strzechą | 16-402 Suwałki | Krzywe 16B | Polska | +48 508 078 066

Sauna i wiata

Zapraszamy do skorzystania z relaksującej kąpieli w saunie.
Jest to idealne antidotum po męczącym dniu w pracy.
Serdecznie zapraszamy do organizacji imprez kameralnych na powietrzu.

Bania (odmiana sauny) jest bardzo ciekawym doświadczeniem. Warunki w niej panujące oczyszczają ciało i duszę. Ciepło otwiera pory skóry, usuwa toksyny oraz zmiękcza skórę. Kąpiel w saunie jest bardzo korzystna, szczególnie po wysiłku fizycznym, ponieważ usuwa bóle mięśni i stawów, na przykład: wyprawie rowerowej, spływie kajakowym czy joggingu.
Para wytwarzana poprzez oblewanie gorących kamieni wodą, korzystnie jonizuje powietrze, co wspomaga odpoczynek psychiczny oraz fizyczny. Bania jest świetną formą relaksu i oczyszczenia ale także pielęgnacji urody.

Na terenie naszego obiektu znajduje się wiata rekreacyjna, która jest idealna zarówno na wieczorne imprezy w gronie przyjaciół oraz doskonała na uroczystości w gronie rodzinnym. Świetnie sprawdzi się podczas organizacji pikników oraz biesiad, szkoleń dla firm czy konferencji. Pełne zaplecze gastronomiczne, bar serwujący piwo i napoje, wewnętrzny grill, duża przestrzeń do tańczenia i biesiadowania, zapewniają doskonały klimat i atmosferę na każdy rodzaj uroczystości. Organizujemy przyjęcia biesiadne z grillem i ogniskiem do 80 osób.

Kontakt:
tel.: +48 508 078 066
tel.: +48 87 563 00 43
biuro@gosciniec.suwalki.pl

Wypoczęty organizm to wypoczęty umysł

Cennik

  • Bania (sauna) Temperatura panująca w bani 80 - 100 °C PLN 120.00 / 2h